Aktuální nabídka nemovitostí

Prohlédněte si naší aktuální nabídku nemovitostí. Detailní informace získáte kliknutím na konkrétní nemovitost. Těšíme se, až vás poznáme na prohlídce.

Prodej bytu 2+1 ve Vrchlabí

Vrchlabí, okres Trutnov

Realitní kancelář Reality Špindl Vám nabízí ke koupi byt o dispozici 2+1 v 1. NP bytového domu v Krkonošské ulici ve Vrchlabí.

Cena: 2.890.000,-Kč

Zobrazit detail

Pronájem bytu 1+kk 39 m²

Špindlerův Mlýn, okres Trutnov

Reality Špindl Vám nabízí k pronájmu apartmá o dispozici 1+kk v přízemí domu, který se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna.

Cena: 27.000,- Kč včetně DPH a poplatků

.Zobrazit detail

Prodej apartmá 2+kk 41,47 m²

Špindlerův Mlýn, okres Trutnov

Realitní kancelář Reality Špindl Vám nabízí ke koupi apartmá o dispozici 2+kk (41,47 m2) se dvěma balkony (každý 2,4 m2) ve 3. NP novostavby domu, který se nachází nedaleko centra Špindlerova Mlýna. K apartmá náleží garážové parkovací stání, na které navazuje prostorný sklep.

Cena: na dotaz

Zobrazit detail

 

Prodej bytové jednotky 3+kk 77 m²

Bedřichov - Špindlerův Mlýn, okres Trutnov

Realitní kancelář Reality Špindl Vám nabízí ke koupi byt o dispozici 3+kk, který se nachází ve 2.NP komorni Residence na Skále na Bedřichově ve Špindlerově Mlýně.

17 000 000 Kč

Zobrazit detail

 

Prodej chalupy 350 m², pozemek 450 m²

Špindlerův Mlýn - Labská, okres Trutnov

Máte rádi starší domy, protože mají své kouzlo a nezaměnitelnou atmosféru? V tom případě tu máme něco přesně pro Vás! Prostornou chalupu se zápražím a výhledy na protější kopce.

Cena: Na dotaz u RK

Zobrazit detail

 

Prodej apartmá 2+kk 

Špindlerův Mlýn, okres Trutnov

Realitní kancelář Reality Špindl Vám nabízí ke koupi apartmá o dispozici 2+kk (75,12 m2) s prostorným balkonem (8,38) m2 ve 3. NP novostavby domu nedaleko centra Špindlerova Mlýna. K apartmá náleží garážové parkovací stání, na které navazuje prostorný sklep.

 

Cena: na dotaz

Zobrazit detaily